23

". Whereof one cannot speak, thereof must we remain silent" 

۰ نظر

22

جام جهانی تموم شد و فرانسه ی زیبا قهرمان شد.. امروز من دو بخش داشت و یه بخش دیگه قراره داشته باشه، غر زدن برای اینکه حال نداشتم برم بیرون و آماده شدن برای بیرون رفتن، بیرون رفتن با دوستم و دیدن بازی زیبای فینال و بخش بعدی که هنوز بهش نرسیدم برنامه ریزی برای هفته پیش رو:)) میدونم هفته های ما از شنبه شروع میشه و این کار رو باید جمعه عصر انجام میدادم ولی اینطور کارام رو دارم با یه پیج انگیزه دهنده خارجی پیش میبرم که خب هفته های کاری اونا از دوشنبه شروع میشه 😄

پیشنهاد میدم حتما به پیج @before5am تو اینستا یه سر بزنید. 

۰ نظر

21:زیر قول هایمان نزنیم!

آدم باید چیزهایی داشته باشد که وقتی از خواب بیدار می شود انرژی و امید بگیرد برای انجامشان، دیدار با یک دوست باشد یا رفتن به باشگاه فرقی ندارد آدم باید هدف داشته باشد برای زندگی.. هرچند کوچک هرچند بی اهمیت در نظر بقیه و دنیای بزرگ..

پ.ن.:به یاد داشته باشیم که بد عهدی کار ناشایستیست! :)) 

۱ نظر

20:و من با فعالیت زندم

به این نتیجه رسیدم که بدون فعالیت روحم عذاب میکشه و تمام انرژیم خالی میشه و یواش یواش از خودم بدم میاد! بنظرم سرگرم کردن خودم تو این بازه زمانی مهم ترین کاریه که باید بکنم. 

۰ نظر

19

و تابستانی که کلی شوق و ذوق داشتم براش الان پر شده از بی حوصلگی و عدم فعالیت.. 

باشد که دژخیم درون به کلبه محقر خود برگردد و از میدان گردانی خسته شود و یا باشد که با دژخیم درون بجنگیم..

پ. ن. :و عمرا اگه اون این همه فکرش درگیر تو باشه

پ. ن. دوم:امشب اینجا میخوام یه قول به خودم بدم و چون سخته تمام تلاشمو میکنم که عملیش کنم و اون اینه که روزنوشت های کسی که حالمو بد کرده قبلا و هنوز هم با تمام تلاش و توانش داره اینکار رو میکنه دنبال نکنم..

۰ نظر

#18

جمله روز:

"فلسفه من اینه که نگرانی باعث میشه دو برابر زجر بکشی" از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها. 

۱ نظر

17

ظهر تابستون تن تو رو به یادم میاره.. :)

گزارشگر بازی انگلیس و سوئد درمورد پاقدم بچه جدید کاپیتان سوئد حرف میزنه! 😐 چطور هنوز شاهد چنین چیزایی تو کشورمون هستیم؟ من میدونم که متأسفانه هنوز خرافات در جامعمون وجود داره اما بیانش تو رسانه ملّی؟ جدا؟ 

۰ نظر

#16

بعد از تموم شدن امتحانا در تقریبا نیمه تیر ماه و کلی زحمت برای جمع کردن وسایل خوابگاه و انتقال به انباری و جمع کردن وسایل به خونه دیشب راهی خونه شدم و تعطیلاتم شروع شد!

تعطیلاتی که با خوندن کتاب شروع شد و هنوز هیچی نشده به درس هم پرداختم کمی :دی #i'm_gonna_rock 🤘🏻🤘🏻

دیشب قطار برای نماز مغرب و عشاء نگه داشت تو یه ایستگاه که خیلی هم از تهران دور نبود و بوی گه میداد دستشویی این ایستگاه خوشبختانه شیرهای آبی داشت که با یه پدال که نزدیک پات بود روشن میشد و کنار هر شیر اب درمورد این پدال ها نوشته بودند و باز هم مردم نمیدونستند چجوری اب رو باید باز کنن! این نشون میده مردممون هیچی نمیخونن حتی اعلامیه های کوچیک رو دیوار رو! این اتفاق من رو به این فکر انداخت که قبل از هر امکاناتی باید فرهنگ اون تو جامعه بوجود بیاد جامعه که میگم منظورم قشر خاصی نیس درمورد همه آدما حرف میزنم با هر نژاد و طبقه ی اجتماعی. 

۰ نظر

15th

وقتی میبینی یکی یه چیزی رو نمیفهمه و تواناییه فهمش رو نداره تموم میکنی توضیح دادن رو و این کار کاملا منطقی بنظرم میرسه. من آدمی ام که سعی میکنم توضیح بدم امیدم رو از طرف مقابلم نمیگیرم ولی چرا خودم رو خسته میکنم برای اینکه یکی یه چیزی رو متوجه بشه؟ آیا عاجزانه دارم سعی میکنم که درک بشم؟ مگه چه چیز درک شدن مطلوبه؟ اونم از طرف آدمای کم فهمی که باید براشون کلی توضیح داد؟

پ. ن. :شوخی ها حتی وقتی که در نهی چیزی باشند زنندن قراره زننده بودن اون شوخی شنونده رو از اون مسئله ای که داره باهاش شوخی میشه نهی کنه ولی تا وقتی همه ندونن در نهیه بیشتر جنبه تشویق داره به نظر من. 

۰ نظر
کلمات کلیدی
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان